Sayısal Öğrencileri İçin Ygs & Lys Ders Çalışma Programı

Sayısal Öğrencileri İçin Ygs & Lys Ders Çalışma Programı

Sayısal öğrencileri için daha önceden hazırlamış olduğumuz çalışma programı güncelliğini korumaktadır. Her hafta ayrı ayrı belirlenen programları kendinize göre en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca müfredat değişikliği ile ilgili yeni ygs ve lys konularını(kaldırılan ve yeni eklenenleri) aşağıdaki bağlantıdan görebilirsiniz.
sayisal-ygs-lys-ders-calisma-programi

2017 Güncel YGS ve LYS Konuları
2017 YGS ve LYS Müfredatında Yapılan Değişiklikler

 

Ek olarak yine hazırlamış olduğumuz programların yanı sıra kendiniz için en uygun programı hazırlayabilirsiniz. Bunun için daha önce hazırlamış olduğumuz Programınızı kendiniz hazırlayın başlığına göz atabilirsiniz..

Not: Ygs 24. hafta bitmektedir. Ardından eklenen haftalar Lys içindir. 

Ders Çalışma Programı 1.Hafta
Ders Çalışma Programı 2.Hafta
Ders Çalışma Programı 3.Hafta
Ders Çalışma Programı 4.Hafta
Ders Çalışma Programı 5.Hafta
Ders Çalışma Programı 6.Hafta
Ders Çalışma Programı 7.Hafta
Ders Çalışma Programı 8.Hafta
Ders Çalışma Programı 9.Hafta
Ders Çalışma Programı 10.Hafta
Ders Çalışma Programı 11.Hafta
Ders Çalışma Programı 12.Hafta
Ders Çalışma Programı 13.Hafta
Ders Çalışma Programı 14.Hafta
Ders Çalışma Programı 15.Hafta
Ders Çalışma Programı 16.Hafta
Ders Çalışma Programı 17.Hafta
Ders Çalışma Programı 18.Hafta
Ders Çalışma Programı 19.Hafta
Ders Çalışma Programı 20.Hafta
Ders Çalışma Programı 21.Hafta
Ders Çalışma Programı 22.Hafta
Ders Çalışma Programı 23.Hafta
Ders Çalışma Programı 24.Hafta
Ders Çalışma Programı 25.Hafta
Ders Çalışma Programı 26.Hafta
Ders Çalışma Programı 27.Hafta
Ders Çalışma Programı 28.Hafta
Ders Çalışma Programı 29.Hafta
Ders Çalışma Programı 30.Hafta
Ders Çalışma Programı 31.Hafta
Ders Çalışma Programı 32.Hafta
Ders Çalışma Programı 33.Hafta

Mutlaka İnceleyin  YKS ve TYT Sistemindeki Değişiklikler ve Yenilikler Nelerdir

YAZAR HAKKINDA

Mustafa YILMAZ Mustafa YILMAZ Hacettepe Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Fizik derslerine girdiğim için ana dalım fizik olmakla beraber biyoloji ve kimya konusuna da hakimim. Ayrıca, öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerle iletişimim sayesinde diğer dersler konusunda da yardımcı olabilirim.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

26 yorum

 1. Hocam ben mezunum vakit kaybetmeden ders çalışmaya başlamak istiyorum ama elimde hiçbir kaynak yok ve nerden başlayacağımı bilmiyorum. Bir de geçen yıl için yaptığınız ders çalışma programını bu yıl için de yapacak mısınız diye soracaktım.

 2. Hocam merhaba, ben yeni başladım programınıza uymaya çalışıyorum.3. gün oldu ve hala temel kavramları geçemedim.Videolar izledim konu anlatımı çalıştım ama mutlaka takıldığım yerler oluyor takıldığım yerler dediğim sorulara bakınca fransız kalıyorum.

  • Yakup, izlediğin videoları değiştir senolhoca var basit ve güzel anlatım yapıyor tavsiye ederim.

 3. Merhaba verdiğiniz programlar haftalar hep eski müfredata göre 2014e göre biliyorsunuz ki müfredat çok değişti o yüzden güncelleyebilirseniz sevinirim
  Teşekkür ederim

  • Turan, programda değişen kısımlar güncellenerek belirtilmiştir. Değişiklik olan konuları da sitede verdik daha değişiklik istersen kendine uygun bir programda yapabilirsin.

 4. ben daha ygs baslamadım duzenlı calısmak ıstıyorum staj ogrencısı oldugum ıcın zamanım yok bana yol gosterırmısın 🙂

  • Tıpı kazanabilecek olan sensin Bayram, programlar buna sadece rehberlik eder yani bu programla olmassa başkasının programıyla kazanırım diye bir kaide yok. Sen sistemli ve disiplinli çalıştıktan sonra zaten hakkın olanı alacaksın merak etme.

 5. Hocam benim fizik ve geometri temelim hiç yok video izliyorum ancak soru çözemiyorum önerebileceğiniz bir hoca var mı acaba ?

  • Merhaba,

   Temelin az olsa da çalışarak her şey başarılır. Sitede kendine uygun programı seçip başlayabilirsin.

 6. HOCAM BEN 12.SINIFIM HEDEFİM “BOĞAZİÇİ ENDÜSTRİ” BU PROGRAMLA BAŞLASAM YETİŞİRMİ TABİKİDE SORU SAYILARINI ARTIRICAM LÜTFEN YARDIM EDİN HOCAM.

  • Ahmetcim, senin seviye bakımından ne tür durumda olduğunu çözümlemem için seninle ilgili seviye bilgilerine sahip olmam gerek, program seni sıkmıyor ve bir tık öne geçiriyorsa neden kazanmıyasın, bunu denemelerden yola çıkarak anlayabilirsin, programlı çalıştığında ileriye dönük işler oluyorsa elbette uyumludur, kesin bir şey söylemek olur mu hiç Ahmetcim

 7. Hocam ben en son 2 gün önce denemeye girdim türkçe 24 mat 4 sosyal 12 fen 13 ama hiç çalışmadan girmiştim. Sizce bu programa başlasam hedefimi kazanabilirmiyim tabi programa +soru ekliycem. Bu arada sayısalciyim.

  • Netlerin bir sayısal öğrencisine göre çalışmadan girmene rağmen güzel, hedefini sen belirleyip bunu denemelerle öğreneceksin.

 8. ÖNCELİKLE MERHABA HOCAM BEN 12.SINIF SAYISAL ÖĞRENCİSİYİM, HEDEFİM YÜKSEK /BOĞAZİCİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞI/ BU TARİHTEN İTİBAREN BU PROGRAMA BAŞLASAM OLURMU SÎZCE İLK 3 HAFTAYI ATLIYCAM BİDE SORULARI ARTIRICAM SİZDEN CEVAP BEKLİYORUM.

 9. Hocam merhabalar ygsye 125 gün kaldı,sayısal oöğrencisiyim hedefimde boğaziçi elektrik elektronik mühendisliği alt yapım fena değil bu programa uysam yeterlimi sizce + soru ekeleyerek.

 10. Hocam ben 2017 yazında bu çalışma planına uyarak çalışırsam sınava kadar konuların tamamını bitirebilir miyim?Ve bide ben aksam saat sekize kadar işteyim günlük kaç saat ders çalışmalıyım. Teşekkür ederim.

 11. Hocam bu program YKS sınavına göre uygunmudur yoksa biz kendimiz hazırladığınız programda düzenlememi yapmamız gerekiyor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Puan Hesaplayın
 • YORUM