Sanal Dershane

Sanal Dershane

2018 yılında YKS, DGS, KPSS ya da diğer kurum sınavlarına katılım gösterecek olan kişiler, ÖSYM tarafından yapılan açıklamaları sürekli olarak takip etmesi gerekmektedir. Çünkü, ÖSYM tarafından yapılan değerlendirmeler neticesinde, sınav tarihleri ya da başvuru tarihleri için belirli değişiklikler yapılabileceği gibi, kişilerin sorumlu oldukları konular hakkında da değişiklikler yapılabilmektedir. Bundan dolayı farklı platformlardan araştırma yapmak yerine sizler de sanal dershane üzerinden tüm sınavlar ve dersler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Katıldığınız sınavlardan sonra ya da kendinizin yapmış olduğu deneme sınavlarının hemen ardından sitemiz üzerinden kolaylıkla YKS puanınızı, KPSS A ve B grubu için anında puan hesaplaması yapabilirsiniz.

Sanal dershane üzerinden yapabileceğiniz işlemlerden bir diğeri ise, geçmiş dönemlerde yapılmış olan sınavların sorularına ulaşmaktır. Bu sayede, gireceğiniz sınavda ne tür soruların karşınıza çıkacağını ya da soruların hangi sisteme göre hazırlandığını kolaylıkla belirleyecek ve çalışma programlarınızda da buna göre yön vereceksiniz.
Özellikle üniversitelere geçiş sınavı konusunda son dönemlerde bireylerin zorlandıkları ve geliştirilen yeni sistem hakkında da yeteri kadar bilgiye sahip olmadıkları görülmektedir. Eğer bu konuda sizler de zorlanıyorsanız Yüksek öğretim Kurumları Sınavı (YKS) hakkında yayınlanan haber ve içeceklerimizi takip edebilirsiniz. Bu sayede, yeni sınav sistemi hakkında yapılan tüm resmi açıklamalardan haberdar olacak, sınav içeriği ve sınava da nasıl hazırlanmanız gerektiği hakkında detaylı bir bilgiye sahip olacaksınız.

Mutlaka İnceleyin  Eşit Ağırlık Öğrencileri İçin Ygs & Lys Ders Çalışma Programı

YAZAR HAKKINDA

Mustafa YILMAZ Mustafa YILMAZ Hacettepe Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Fizik derslerine girdiğim için ana dalım fizik olmakla beraber biyoloji ve kimya konusuna da hakimim. Ayrıca, öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerle iletişimim sayesinde diğer dersler konusunda da yardımcı olabilirim.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Puan Hesaplayın
  • YORUM